Dodacie podmienky

Dodacie podmienky pre naše manžetové gombíky.

1. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru (ak nie je uvedené v poznámke inak). Zásielky sú odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty alebo je možné si ich vyzdvihnúť osobne. Krabička av nej obsiahnuté manžetové gombíky sú dostatočne malé a vkladáme ich do obálky, doručenie je teda ako u listu 1 až 2 pracovné dni.


2. Ak nie je v popise u výrobku uvedené inak, je všetok tovar expedovaný max do 14 pracovných dní po obdržaní objednávky (pri platbe vopred max do 10 prac. Dní od obdržania platby).


3. Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad ktorý slúži súčasne ako dodací a záručný list, alebo bude tento doklad zaslaný emailom na príslušnú e-mailovú adresu (z objednávkového formulára tovaru).

4. Pri předplatbě na účet je poštovné a balné iba 3 € ! U dobierky potom 5 €.

5. Osobný odber len po predchádzajúcej telefonickej dohode!

Výmena tovaru:

V prípade potreby (napr. nevhodná veľkosť, farba, atď.), Vám nepoužitý a nepoškodený tovar, po predchádzajúcom dohovore radi vymeníme. Tovar nám zašlite ako doporučený balík na našu adresu, a to vrátane kópie daňového dokladu. Ak bude tovar bez zjavných známok opotrebenia alebo poškodenia, obratom Vám zašleme novo požadovanú veľkosť či farbu. Náklady na poštovné, spojené s výmenou tovaru, hradí zákazník. Pokiaľ sa bude jednať o vrátenie výrobku, výrobok nesmie javiť známky opotrebenia, nieto ešte poškodenia a musí byť v originálnom obale. Náklady na poštovné, spojené s vrátením výrobku hradí zákazník.

Neoriginálne so zľavou 90%

Sme overení tisíckami zákazníkov za viac ako 10 rokov na trhu!

RYCHLÝ KONTAKT

Skúste ešte tyhle odkazy